Tilbake til alle rapporter

Bussen tar nedi fortauet

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Cato Bøe 14:09, tir. 9 april 2019

Sendt til Sund 1 minutt senere

Inne på Skogskiftet bussterminal er deler av veibanen sunket så mye at bussene tar nedi fortauet når de svinger inn til holdeplassen. Særlig ved stoppet til Forland er dette en utfordring. Her må legges på ny/mer asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:43, ons. 8 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:37, ons. 5 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter