Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:50, ons. 10 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 5 minutter senere

Gatelys fungerer ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:09, ons. 8 mai 2019

  • Ingenting gjort, er nå 2 gatelys ved siden av hverandre som har gått

    Publisert anonymt 14:09, ons. 8 mai 2019

  • To lys etter hverandre som ikke fungerer.

    Sendt inn av Christoffer 22:43, tor. 15 august 2019

  • Dette ble meldt inn 10 april, altså over 4 måneder siden

    Publisert anonymt 22:44, tor. 15 august 2019

  • Løst

    Sendt inn av Christoffer 09:51, onsdag 5 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter