Tilbake til alle rapporter

Det er svært ønskelig at fartsgrensen settes ned til 50 forbi bebyggelsen her. Det bor skolebarn her og fartsgrensen forbi husene her er 80!! Vi ser helst at 50 sonen begynner nedenfor feristen og IKKE i begynnelsen av bakken opp til E136.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Marianne Stubbrud 16:01, søn. 21 april 2019

Sendt til Lesja og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Forlengelse av 50 sone.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:10, tir. 21 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter