Tilbake til alle rapporter

Åpen kum uten lokk eller rist ved Hensvoldbana

Rapportert anonymt 19:16, man. 22 april 2019

Sendt til Hedmark og Stange 4 minutter senere

Det er en kum ved siden av fotballbanen som ikke er dekket til.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fikse

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:09, tirsdag 15 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?