Tilbake til alle rapporter

Store ishull og spor

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 13:52, ons. 9 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Arendal 2 minutter senere

Grunnet manglende brøyting når det trengtes har gata blitt velsignet med dype spor i tykk is. Hull og spor i inngangen av gata på 10-15cm kanter gjør enhver inn/utkjørsel til en lek med bilen som innsats.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gata er skrapt, gjenværende is smeltet.

    Sendt inn av Ørjan 20:34, man. 21 mars 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter