Tilbake til alle rapporter

Hestelort på gangstien

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Odd Helge Liestøl 17:00, ons. 15 juni 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region sør og Åseral 5 minutter senere

Det er ei oppsamling av hestelort på sykkelstien i kyrkjesvingen (dette er berre ein test)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Siden dette var ein test så he eg feid vekk lorten sjølv:-)

    Sendt inn av Odd Helge Liestøl 17:02, ons. 15 juni 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter