Tilbake til alle rapporter

Hull i skjøt mellom Skiveien og fartshump

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 02:20, søn. 28 april 2019

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Her trengs det utbedring. Hullet er altså i skjøten mellom veien og fartahumpen. Retning langhus. Trengs asfalt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ordnet

    Publisert anonymt 15:20, lør. 4 mai 2019, markert som fikset

  • Ble fikset. Men nå er problemet tilbake

    Publisert anonymt 00:13, tir. 14 mai 2019, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter