Tilbake til alle rapporter

Fordypning i veien.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Roar Wang 05:58, tor. 2 mai 2019

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Veien ble gravd over ifbm utbygging av omsorgsboliger. Nå har grøfta sunket, så det har blitt en stor fordypning i veien. Bør snarest utbedres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Utbedring ble utført i løpet av et par dager. Bra!

    Sendt inn av Roar Wang 06:29, tor. 30 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter