Tilbake til alle rapporter

Automatisk bom ute av drift - igjen...

Publisert av Hege Rørvik 10:59, tor. 16 juni 2011

Sendt til Bærum og Akershus 1 minutt senere

Den automatiske bommen som er plassert mellom Skogveien 1 og Skogveien 2 er ute av drift igjen. Jeg antar at problemet er ledningen som er lagt ned i asfalten. Asfalten har sprukket opp midt i veien og ledningen syns...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • På onsdag (tror det var da) var bommen nede på morgenen, men den har vært oppe både torsdag og fredag (i dag) Om en uke er skoleferien slutt og det hadde vært best hvis bommen da var i funksjon igjen...

    Sendt inn av Hege Rørvik 09:29, fre. 12 august 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:29, fre. 12 august 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hege Rørvik 12:01, fre. 9 september 2011, markert som fikset

  • Mørke gatelys i Vollsveien ca 52

    Publisert anonymt 12:33, fre. 30 desember 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter