Tilbake til alle rapporter

Knust glass

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Espen 09:38, tir. 7 mai 2019

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Glass etter at noen har knust flasker på fortauet, trenger feiing fare for punktering, hunder/ barn skjærer seg osv....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:30, ons. 5 juni 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:50, ons. 3 juli 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Espen 20:50, ons. 3 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?