Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk og manglende fotgjengeroverganger

Publisert av ab@geno.no 11:33, tor. 16 mai 2019

Sendt til Hamar og Hedmark 2 minutter senere

Det er et løst kumlokk i vegen, som ca alle biler som kjører retning sentrum kjører over. Dette skaper mye støy, som påvirker oss som jobber i Melkefabrikken. Da kontorlandskapet er lavere enn bakkenivå, høres lyden enda bedre.

Forøvrig er det heller ikke fotgjengeroverganger som er særlig synlig på strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Ny asfalt er flott, med fotgjengeroverganger. MEN kumlokket sitter nå enda løsere, og ALLE bilene kjører over. Dette skaper MYE støy for oss i kontorlokalene rett ved siden av! Håper dette kan gjøres noe med raskt!

    Sendt inn av Agnete Børresen 12:35, tor. 6 juni 2019

  • Still open, via questionnaire, 12:28, tor. 13 juni 2019

  • Lukkes

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 15:06, mandag 21 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?