Tilbake til alle rapporter

Hele drensgrøfta ved veien er borte

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av E-tver@online.no 14:55, søn. 19 mai 2019

Sendt til Tromsø 4 minutter senere

Hele drensgrøfta langs veien på øversida av Storvolltunet, 9104, er igjengrodd. Det har i tillegg vært graving i forbindelse med fiber, noe som har resultert i igjengravi g av drensgrøft mor fellesparkering. Ber om at kommunen retter dette problemet, da overflatevann ikke finner vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:13, søn. 16 juni 2019

  • Om ikke kommunen snart retter dette, må velforeningen ta saken i egne hender og leie minigraver for å rydde grøften.

    Sendt inn av E-tver@online.no 17:13, søn. 16 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:41, søn. 14 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:25, man. 12 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:11, man. 9 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:37, man. 7 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:09, man. 4 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:16, man. 2 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:42, man. 30 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:52, tir. 28 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:40, tir. 25 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter