Tilbake til alle rapporter

Generelt allt for få oppmerkede fotgjengeroverganger i Rissa sentrum. Dette fører til forvirring for myke og harde trafikanter❗️

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Lhaugli@hotmail.com 12:07, tor. 23 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Rissa 3 minutter senere

Det blir ikke malt opp, eller skiktet nye fotgjengeroverganger etter asfaltering, når nye veier lages, når de slites bort -eller fjernes av andre grunner. Rissa sentrum er på denne måten farlig og forvirrende for både syklisyer, fotgjengere og øvrige trafikanter❗️

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter