Tilbake til alle rapporter

Veidekket og grunnen under er helt ødelagt

Rapportert i kategorien Hull i vei av mortenhund63@gmail.com 12:49, tor. 23 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Andebu 1 minutt senere

I flere år har dette partiet på veien forfalt kraftig og asfalten er så å si ødelagt av vann fra grunnen og slitasje. Det kan knapt kalles vei lenger. Nå må det tas grep.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter