Tilbake til alle rapporter

Hull i kanten av asfalten, når man svinger fra søbyveien til høyre inn i kopstadveien, gjør at man besten må over gul midtstripe i Kopstadveien for ikke å få hjul nedi hullet.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Jorun Sogn 16:06, fre. 24 mai 2019

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Det ble fylt/asfaltert lite/for dårlig i denne svingen når søbyveien ble asfaltert for en tur tilbaje. I tiden etter er sanden vasket ut så hullet blir dypere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?