Tilbake til alle rapporter

Det øverste laget med asfalt har sprukket og og forsvunnet på flere steder i svingen ved Rema 1000

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ronny Lien 13:55, man. 3 juni 2019

Sendt til Brønnøy og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Det har vært hull i veien i flere måneder nå. Farlig da biler kjører i sik sakk mellom hullene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:30, man. 1 juli 2019

  • Statlig vei blir tydeligvis ikke fikset like fort som kommunal vei. Kommunen fikset etter bare 2 dager.

    Sendt inn av Ronny Lien 14:30, man. 1 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:54, man. 29 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter