Tilbake til alle rapporter

Knust glass

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Espen 11:16, tir. 11 juni 2019

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Der er knust glass på fortauet, når dere er på tur kan dere samtidig koste Stord bruen og Bømlo bruen, der er det en del singel som sikkert har falt av fra tilhenger og nå er det en del som ligger igjen på fortauet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:39, tir. 9 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:07, tir. 6 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:00, tir. 3 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:48, tir. 1 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:46, ons. 30 oktober 2019

  • Gammel sak

    Sendt inn av Espen 16:00, torsdag 20 mai 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter