Tilbake til alle rapporter

Vi har store huller i veien og vei uten asfalt. Den har blitt ødelagt av regnet. Farlig å sykle og å kjøre motorsykkel.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Margrethe Rønning Johnsen 17:50, tor. 13 juni 2019

Sendt til Lunner og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har vært en dårlig vei i noen år nå. Asfalten er blitt skylt bort av regn så det er mye grus og huller i veien. Det er farlig å kjøre med motorsykkel der, og vanlige sykler, for ungene våre. Vi håper på at ny asfalt kan prioriteres før en ulykke skjer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:35, fre. 12 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:42, tir. 13 august 2019

  • Nå er veien enda verre etter regnet som har vært. Regnvannet skyller bort grusen som er lagt på som en midlertidig løsning.

    Sendt inn av Margrethe Rønning Johnsen 14:42, tir. 13 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter