Tilbake til alle rapporter

I overgangen mellom bru og fast vei er det lagt en form for gummi som ser ut som asfalt. Dette er livsfarlig.

Rapportert i kategorien Hull i vei av elisaba@hotmail.com 10:14, søn. 16 juni 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Det ser ut som asfalt, men da vi kjørte over på rulleski, satt hjulene seg langt nedi denne gummien og vi fløy over i stor fart og en av oss ble kraftig forslått med brukket ribbein. Her er det mange som går på rulleski! Det må stå et skilt ved start og slutt på brua om det ikke er mulig å legge et annet materiale i overgangen bru/vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:30, søn. 14 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter