Tilbake til alle rapporter

Manglende "Underskilt forkjørsvei" for å vise at Tomterveien er forkjørsvei

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Olaf Ring 12:57, tir. 18 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 3 minutter senere

Manglende "Underskilt forkjørsvei" for å vise at Tomterveien er forkjørsvei. Skaper og har skapt trafikkfarlige situasjoner i krysset. Opplevet nærkollisjoner flere ganger hvor bil fra øst (Tomter) kjører rett frem mot Kråkstad uten å vike for biler som kommer fra nord (Ski). Tomterveien er markert som forkjørsvei men "Underskilt forkjørsvei" mangler i begge retninger. Det er satt opp vikepliktsskilt for biler som kommer fra Kråkstad

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:30, tor. 15 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:32, tor. 12 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:45, tor. 10 oktober 2019

  • Ingenting har skjedd etter tilbakemelding fra vegvesenet tidlig i juli.

    Sendt inn av Olaf Ring 09:45, tor. 10 oktober 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Olaf Ring 15:00, tor. 7 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter