Tilbake til alle rapporter

Vegkanten er blitt veldig dyp. Bør fylles i, skummelt viss høgre hjul kjem utforbi kanten

Rapportert i kategorien Hull i vei av Oddmund Skår 10:13, ons. 19 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region vest og Sveio 2 minutter senere

Høg kant - vært slik fleire veker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?