Tilbake til alle rapporter

Hele veien er av hull mangelfull asfaltering etter gatearbeider. Fare for skader på understell og sykling.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:35, lør. 22 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Notodden 5 minutter senere

Hele I. MAELANDSMOSVEI er dårlig vedlikehold med kumlokk som står opp og sprekker. Veien er bratt og har sprekker, ferdsel er farlig og humpete. Nedre del er grunnet anleggsarbeider ikke asfaltert med farlige dype hull og sporete etter regnfall.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter