Tilbake til alle rapporter

Hele veien er av hull mangelfull asfaltering etter gatearbeider. Fare for skader på understell og sykling.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:35, lør. 22 juni 2019

Sendt til Notodden og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Hele I. MAELANDSMOSVEI er dårlig vedlikehold med kumlokk som står opp og sprekker. Veien er bratt og har sprekker, ferdsel er farlig og humpete. Nedre del er grunnet anleggsarbeider ikke asfaltert med farlige dype hull og sporete etter regnfall.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?