Tilbake til alle rapporter

Bil står i vegkanten

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Oddmund Skår 19:57, tir. 25 juni 2019

Sendt til Kvinnherad 2 minutter senere

Har i veldig lang tid stått ein grå Suzuki i vegkanten her, står skilt på bilen også

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?