Tilbake til alle rapporter

Manglende kommuneskilt Lesja ved fylkesgrensa

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Christer Fossum 14:48, tor. 4 juli 2019

Sendt til Rauma og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Det står kun Oppland fylke ved grensen fra Møre og Romsdal

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?