Tilbake til alle rapporter

Strekning med tilsynelatende for lavt autovern, spesielt på holdeplass/møteplass.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:27, lør. 6 juli 2019

Sendt til Aurland og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Sjekket litt på google maps, og det er noen hundre meter med uforsvarlig veisikring her.

Https://www.aftenposten.no/norge/i/EWKPVA/Det-tyske-ekteparet-skulle-bare-parkere-for-a-se-pa-utsikten-Slik-gikk-det

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter