Tilbake til alle rapporter

Mangler kantklipping langs gangveien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av anitlinn@online.no 21:37, ons. 10 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 3 minutter senere

Mange plages med allergier og hoggorm er vanskelig å se når blomster og gress blir så høyt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:31, tor. 8 august 2019

  • Dårlig

    Sendt inn av anitlinn@online.no 01:31, tor. 8 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:36, tor. 5 september 2019

  • Dårlig av kommunen å ikke klippe langs gangveiene på ringvoll😔

    Sendt inn av anitlinn@online.no 17:36, tor. 5 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter