Tilbake til alle rapporter

Fv og sykkelstien henger sammen . En rekkverk skiller vei og sykkelstien. Rekkverket på innsiden mot sykkelstien er knekt og stykker ut mot gang stien det skaper farlige situasjoner. Eks hvis to sykkelstier møtes vil mest sannsynlig en av dem kjøre på spisse fjøler og skade seg. Veien/gangstien brukes mye av barn og andre myke trafikanter. I tillegg stien er gjenngrodd av lang gress og vegetasjon. Håper at det kan fixes før noen blir skadet. I tillegg blir det mye mer oversiktlig hvis vegetasjon fjernes og litt steles.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Endir 18:59, søn. 14 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Midtre Gauldal 1 minutt senere

Fralig sykkel og gangvei. Trevirke stykker ut mot syklister ,og det er fare å bli spyddet eller skadet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter