Tilbake til alle rapporter

Sjenerende gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:34, man. 15 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen mindre enn et minutt senere

Ny sjenerende belsyning som lyser rett inn veranda, stue og begge soverom. Løsning: Sette opp en buet skjerm på baksiden slik at belysningen inn til leilighet dempes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:44, man. 12 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:58, man. 9 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:15, man. 7 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter