Tilbake til alle rapporter

Lite hull i veidekke, men ca 1 m i diameter under asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Geir ove nilssen 08:47, tor. 18 juli 2019

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Hullet har vært der i noe tid. Vet ikke hvor lenge, men det blir større

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:53, tor. 15 august 2019

  • Tok litt tid og problemet er nok ikke helt borte iom det ikke er gjort godt nok arbeide med oppbygging av synkehullet

    Sendt inn av Geir ove nilssen 15:45, tor. 12 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter