Tilbake til alle rapporter

Høyt ugress langs bukkenes bruses veg

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:41, tir. 23 juli 2019

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Ønsker at noen kommer med en kantslått opp bukkenes bruses veg helt opp på kongsvinger. det er ganske høyt ugress som nå vokser og det er vanskelig og se når man kjører. det er uoversiktlig da det er gående langs denne vegen og blir trafikkfarlig. samt at man som bilfører får dårlig sikt, dette skaper trafikkfarlige situasjoner spesielt i kryssene som er oppover langs denne vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 05:59, ons. 21 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter