Tilbake til alle rapporter

Mye vegetasjon langs veien

Rapportert anonymt 20:39, fre. 26 juli 2019

Sendt til Rakkestad og Østfold 1 minutt senere

På grunn av mye vegetasjon inn i veien i sving, blir det uoversiktlig og kan skape farlige situasjoner ved møtende bil. Hele Finskudtveien trenger kantslått, men den ene svingen som markert på kartet vurderes trafikkfarlig. Har også fått klager fra lastebilsjåfører på at greiner vokser ut i veien og slår borti lastebilen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter