Tilbake til alle rapporter

Helt forferdelig vei, masse vaskebrett og hull

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Stian 15:59, lør. 27 juli 2019

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Forferdelig vei helt opp. Masse vaskebrett og hull

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?