Tilbake til alle rapporter

Illeliktende kjemikalier eller kloakk på E6

Rapportert i kategorien Oljesøl anonymt 08:45, ons. 31 juli 2019

Sendt til Verdal 4 minutter senere

Illeluktende kjemikalier eller kloakk på flere steder på E6, sørgående felt, rent ut i oppoverbakker. Registrert dette fra Koa på Røra, mot Fleskhus Verdal

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter