Tilbake til alle rapporter

Mangler feiing etter næringsbruk

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Linn Storvik 07:38, fre. 2 august 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Gang/sykkelvei: manglende feiing etter å ha blitt brukt som driftsvei for plenproduksjon. Veldig skittent,(gjørmete når det er vått) har vært slik siden mai.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble gjennomført 10-14 dager etter innmelding

    Sendt inn av Linn Storvik 12:18, man. 9 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter