Tilbake til alle rapporter

Flere stolper uten lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Anders Kalvø 16:54, ons. 7 august 2019

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Mellom nr 11 og nr 19 er det ikke lys i stolpene. Helgen 3. Og 4. August var det ikke lys i hele området

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:26, ons. 4 september 2019

  • Ikke hørt fra noen men ok nå

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Anders Kalvø 18:26, ons. 4 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?