Tilbake til alle rapporter

Drenering ikke lagt under vei.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:44, ons. 7 august 2019

Sendt til Sokndal og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Ved innkjørsel til Bjerkåsen så er det ikke lagt drenering til vann under vei, men asfalten er lagt i en dump slik at det skal renne over og forbi innkjørsel. Dette er en dårlig løsning da det er ubehagelig å passere denne dumpen på vei inn i gaten. Virker også som den har sunket over tid. Burde være en enkel og grei sak å fikse !

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter