Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys, skummle svinger. Skolevei for små barn som må gå der.

Rapportert i kategorien Gatelys av Anette 15:23, tor. 8 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Frøya 1 minutt senere

Denne veien er uoversiktlig, mørk og bilistene har stor fart. Små barn må gå ca 1 km, i mørket, svingete og uoversiktlig vei. Ønsker veldig gjerne et par gatelys for å gjøre veien tryggere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter