Tilbake til alle rapporter

Kummelokk ved Strandebarmsvegen 585;5630 Strandebarm er defekt og må skiftast ut.

Publisert av Livgrottveit@gmail.com 16:25, man. 12 august 2019

Sendt til Kvam herad og Hordaland 5 minutter senere

Kummelokk er defekt og må skiftast.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:27, tor. 12 september 2019

  • Hadde vore bra og fått nytt kummlokk.

    Sendt inn av Livgrottveit@gmail.com 12:27, tor. 12 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:12, tor. 10 oktober 2019

  • Det blir ikkje nytt kummelokk etter fleire meldingar !!!

    Sendt inn av Livgrottveit@gmail.com 15:12, tor. 10 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter