Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:49, man. 12 august 2019

Sendt til Lillesand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Lyset har ikke fungert i sommer. På motsatt side av veien fra Julebauen 1b og 3

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:38, man. 9 september 2019

  • Still open, via questionnaire, 20:14, man. 7 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?