Tilbake til alle rapporter

Gatelys gått

Rapportert i kategorien Gatelys av Henriette Rødland 20:30, man. 12 august 2019

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Gatelyset er gått

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 02:51, tir. 10 september 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Henriette Rødland 02:51, tir. 10 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?