Tilbake til alle rapporter

Tett grøft

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Dag Øvrom 19:08, tir. 13 august 2019

Sendt til Ski 2 minutter senere

Mellom GS-vei og Fv156 på dette punktet er grøfta fylt opp med grus, og vann fra veien renner da inn på GS-vei med mye grus. Trengs litt grøfting her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:36, ons. 11 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:05, ons. 9 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter