Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Tor Erik RipsrudEmmaJonas 22:47, tor. 15 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 3 minutter senere

Gatelyset ved granvegen 8 fungerer stort sett ikke , det fungerer bare innimellom . Dem andre lysene etter granvegen fungerer som dem skal

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:53, tor. 12 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:49, fre. 11 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:55, fre. 8 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter