Tilbake til alle rapporter

Et lyspunkt i Finnebovegen lyser ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:49, tor. 22 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes mindre enn et minutt senere

Det er et lys i Finnebovegen som ikke lyser. Bor mye eldre folk der og det er stupmørkt ved postkassene. Må utbedres! Har ikke lyst på flere år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:40, fre. 20 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:58, søn. 20 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:04, man. 18 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:33, tir. 17 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:48, onsdag 15 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:28, fredag 14 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:57, onsdag 18 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:02, fredag 17 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:54, fredag 15 mai 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:57, søndag 14 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:05, mandag 20 juli 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:24, tirsdag 18 august 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:26, søndag 20 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter