Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelysstrekning

Rapportert i kategorien Gatelys av TOR BACKE 22:24, tor. 22 august 2019

Sendt til Trysil og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Fv 572 Storvegen Trysil En lengre gatelysstrekning har ikke fungert på lang tid

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:22, fre. 20 september 2019

  • Ingen svarer, verken Vegvesenet eller Trysil kommune

    Sendt inn av TOR BACKE 14:22, fre. 20 september 2019

  • Ingen svarer på henvendelsen, men nå er det omsider i orden

    Sendt inn av TOR BACKE 19:51, man. 21 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter