Tilbake til alle rapporter

Flere hull, dumper og dårlig vei generelt.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:41, fre. 23 august 2019

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Fra Amalie Skrams veg og videre mot Åsmund Sveens veg er det utrolig dårlig vei. Det er flere hull som stadig blir tettet igjen - men ikke ordentlig. Det er dumper som gjør at du må kjøre over i det andre kjørefeltet og dårlig vei generelt. Dette har vært sånn i flere år og nå er det snart på tide at det blir rettet opp i. I tillegg er det heller ikke gangsti langs denne veien. Det bor mange barnefamilier i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?