Tilbake til alle rapporter

Vegen trenger grusing. Veldig mye dumper.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:39, fre. 23 august 2019

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Vegen trenger grus, tetting av dumper/ hull. Det var en traktor her i fag, som flyttet litt på grusen mellom dumpene. Ingen ny grus kjørt på, så man tror vegen er i orden, men den er like ille. Vi bytter bærekuler etc minst to ganger i året. Dette går ikke an.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vegen ble skrapet og gruset...

    Publisert anonymt 18:56, fre. 20 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter