Tilbake til alle rapporter

Trær langs veien på moloen gjør det vanskelig å passere når biler møtes

Rapportert i kategorien Trær anonymt 00:30, lør. 31 august 2019

Sendt til Stavanger 5 minutter senere

Trær langs veien over moloen gjør det vanskelig å passere når man møter biler. En må rygge eller kjøre opp på fortauet. Noen har i dag klippet det som vokste ut i veien, men grenene ligger igjen. Trærne på moloen bør fjernes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble raskt ordnet og det ble gjort en grundig jobb :-)

    Publisert anonymt 07:54, lør. 28 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter