Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Svein Fylkesnes 23:44, man. 2 september 2019

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelys virker ikkje

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyset virker fortsatt ikkje, har ikkje virket siden innmelding. Kva skjer???? No lyser ikkje lyset nedenfor heller, så begge bør fikses

    Sendt inn av Svein Fylkesnes 10:54, fredag 17 januar 2020

  • Fortsatt ikkje lys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Sendt inn av Svein Fylkesnes 22:29, onsdag 19 februar 2020

  • Virker ikke

    Sendt inn av Svein 18:22, lørdag 22 februar 2020

  • Lyspærer er i dag byttet

    Publisert anonymt 09:13, onsdag 18 mars 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter