Tilbake til alle rapporter

Slitt skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 23:47, tor. 5 september 2019

Sendt til Østre Toten og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

I krysset Fjellstugguvegen/Nordlivegen i Østre Toten er det et veldig slitt og falmet vikepliktskilt, som trenger å fornyes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?